Ana sayfa Lise Taban Puanları Fen Liseleri 2019-2020 Taban Puanları

Fen Liseleri 2019-2020 Taban Puanları

174022
1

Fen Liseleri 2019-2020 LGS Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri ,22 Temmuz 2019 tarihinde açıklanan 1. Yerleştirme Fen Liseleri Taban Puanları ve Fen Liseleri Yüzdelik Dilimleri,Fen Liseleri LGS Puanları,Fen Liseleri 2019 LGS puanları

 

Fen Liseleri 2019-2020 LGS Taban Puanları

Okul AdıOkul AdıKont.TABAN PUANYÜZDELİK DİLİM
ANKARA / ÇANKAYA Ankara Fen Lisesi120495,1050,09
İZMİR / BORNOVA İzmir Fen Lisesi90494,570,11
İSTANBUL / KADIKÖY İstanbul Atatürk Fen Lisesi150493,3970,2
İSTANBUL / FATİH Çapa Fen Lisesi150492,3940,25
BURSA / NİLÜFER Tofaş Fen Lisesi120489,6180,36
AYDIN / EFELER Aydın Fen Lisesi90488,4440,44
ADANA / SEYHAN Adana Fen Lisesi120487,9670,46
KAYSERİ / KOCASİNAN Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi120487,9670,46
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ Erbakır Fen Lisesi120486,8920,56
İZMİR / BUCA Buca İnci-Özer Tırnaklı Fen Lisesi90486,7930,57
MERSİN / YENİŞEHİR Eyüp Aygar Fen Lisesi120486,7930,57
KONYA / MERAM Konya- Meram Fen Lisesi120485,3790,63
BURSA / NİLÜFER Nilüfer İMKB Fen Lisesi120484,7220,68
ANTALYA / DÖŞEMEALTI Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi120484,1870,72
ANKARA / PURSAKLAR Ankara Pursaklar Fen Lisesi120483,710,75
MANİSA / YUNUSEMRE Manisa Fen Lisesi90483,3690,78
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ Yaşar Acar Fen Lisesi120482,6640,84
SAMSUN / ATAKUM Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi120481,8970,91
KOCAELİ / İZMİT Kocaeli Fen Lisesi120481,7840,92
MALATYA / YEŞİLYURT Malatya Fen Lisesi120481,3630,95
TRABZON / ORTAHİSAR Trabzon Merkez Fen Lisesi120481,3630,95
KAYSERİ / KOCASİNAN Sümer Fen Lisesi120480,4841,01
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI Eskişehir Fatih Fen Lisesi120480,4261,02
DİYARBAKIR / YENİŞEHİR Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi120480,1891,05
MERSİN / YENİŞEHİR Yahya Akel Fen Lisesi120478,7571,17
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL Vehbi Dinçerler Fen Lisesi150478,281,19
AYDIN / NAZİLLİ Nazilli Fen Lisesi90477,8391,24
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ AYDEM Fen lisesi150477,8251,24
İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE Şehit Münir Alkan Fen Lisesi150477,2341,3
ADANA / SEYHAN Seyhan İMKB Fen Lisesi120476,5431,35
BALIKESİR / KARESİ Şehit Turgut Solak Fen Lisesi150476,0751,4
KONYA / KARATAY Karatay Fen Lisesi120475,9331,41
OSMANİYE TOBB Osmaniye Fen Lisesi120475,9331,41
ANKARA / ÇANKAYA Cumhuriyet Fen Lisesi150474,7591,53
MANİSA / TURGUTLU Halil Kale Fen Lisesi90474,7171,55
TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA Ebru Nayim Fen Lisesi120474,3371,58
SAMSUN / İLKADIM Aziz Atik Fen Lisesi120473,8621,61
HATAY / ANTAKYA Hatay Fen Lisesi150473,8221,62
KOCAELİ / İZMİT Muammer Dereli Fen Lisesi120473,5861,64
SAKARYA / ADAPAZARI Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi120473,3451,66
TRABZON / YOMRA Trabzon Yomra Fen Lisesi90472,8861,71
TOKAT Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi90472,6931,72
KIRŞEHİR Prof.Dr.İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi120472,6881,72
MALATYA / YEŞİLYURT Malatya Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi120472,5691,76
ISPARTA Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi120471,6941,82
DENİZLİ / PAMUKKALE Yaşar Kımıl Fen Lisesi150471,0371,89
KÜTAHYA Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi90471,0371,89
HATAY / İSKENDERUN İskenderun Tosçelik Fen Lisesi150470,981,91
MANİSA / YUNUSEMRE Manisa TOBB Bülent Koşmaz Fen Lisesi60470,8681,93
İSTANBUL / KARTAL Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi150470,8611,93
ANKARA / ETİMESGUT Özkent Akbilek Fen Lisesi150470,7631,93
ELAZIĞ Kaya Karakaya Fen Lisesi120470,2091,98
K.MARAŞ / ONİKİŞUBAT Kahramanmaraş TOBB Fen Lisesi120470,0362,01
K.MARAŞ / ONİKİŞUBAT Kahramanmaraş Fen Lisesi120469,5012,06
ÇORUM 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi90469,2822,08
MUĞLA / FETHİYE Belediye Fen Lisesi90469,2822,08
AKSARAY Aksaray Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi90469,0892,09
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY TOBB Fen Lisesi150468,9712,11
KONYA / SELÇUKLU Selçuklu Fen Lisesi150468,3922,16
ANKARA / KEÇİÖREN Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi180468,2092,19
ERZURUM / PALANDÖKEN Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi120467,8022,22
ADIYAMAN Adıyaman Fen Lisesi120467,7932,23
MERSİN / TARSUS Sesim Sarpkaya Fen Lisesi150467,2762,28
İSTANBUL / SİLİVRİ Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi150467,2192,29
ANTALYA / MANAVGAT Namık Karamancı Fen Lisesi120467,2012,29
TRABZON / AKÇAABAT Akçaabat Fen Lisesi90467,2012,29
AFYONSüleyman Demirel Fen Lisesi150466,5622,35
ÇANAKKALE Çanakkale Fen Lisesi120466,1512,4
AMASYA Macit Zeren Fen Lisesi90465,7342,45
İSTANBUL / MALTEPE Şehit İlhan Varank Fen Lisesi150465,6072,46
MUĞLA / MENTEŞE Muğla 75.Yıl Fen Lisesi120464,5842,58
MANİSA / AKHİSAR Macide-Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi90464,5662,58
İSTANBUL / ÜSKÜDAR Validebağ Fen Lisesi150464,3762,6
SİVAS Sivas Fen lisesi150464,0892,63
NİĞDE Niğde Fen Lisesi120463,5812,69
İSTANBUL / BAĞCILAR Prof. Dr. Necmettin Erbakan Fen Lisesi180463,262,73
KOCAELİ / GEBZE Yücel Boru Fen Lisesi120463,2222,73
KIRIKKALE Kırıkkale Fen Lisesi120463,2032,73
DİYARBAKIR / BAĞLAR İMKB Fen Lisesi120463,022,75
DİYARBAKIR / SUR Vali Aydın Arslan Fen Lisesi120462,982,76
UŞAK Uşak Fen Lisesi150462,9672,76
BATMAN Batman Fen Lisesi120462,842,78
KASTAMONU Kastamonu Fen Lisesi90462,7832,78
KOCAELİ / İZMİT Şehit Özcan Kan Fen Lisesi150462,5932,81
BURDUR Ercan Akın Fen Lisesi90461,8462,89
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL Abdulkadir Konukoğlu Fen Lisesi150461,6092,92
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi120461,5522,93
ORDU / ALTINORDU Ordu Fen Lisesi150461,3122,95
İSTANBUL / MALTEPE Maltepe Fen Lisesi120461,2742,96
ANTALYA / ALANYA Hüseyin Girenes Fen Lisesi120461,2642,96
SAKARYA / SERDİVAN 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi120460,1573,09



İZMİR / ÇİĞLİ Çiğli Fen Lisesi150460,0193,11
YALOVA Yalova-Termal Fen Lisesi90459,753,14
OSMANİYE / KADİRLİ Şehit Muhammet Mustafa Karabörk Fen Lisesi120459,5983,16
SAMSUN / BAFRA Bafra Fen Lisesi120459,4813,17
AYDIN / GERMENCİK Ortaklar Fen Lisesi90458,9643,23
ANTALYA / Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi150458,4873,29
ERZİNCAN Erzincan IMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi90458,4693,3
NEVŞEHİR Nevşehir H.Avni İncekara Fen Lisesi90458,353,31
AKSARAY Abdülhamid Han Fen Lisesi90458,0023,35
RİZE Rize Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi90457,9533,36
TEKİRDAĞ / ÇORLU Çorlu İMKB Fen Lisesi120457,6263,4
ELAZIĞ Cemil Meriç Fen Lisesi120457,5873,41
BURSA / İNEGÖL İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi120457,4793,42
DÜZCE Düzce Fen Lisesi90457,2863,45
BURDUR / BUCAK Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi60457,2493,45
EDİRNE Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi90457,0123,47
KARABÜK Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi120456,9553,48
VAN / EDREMİT Van Türk Telekom Fen Lisesi150456,8973,48
GİRESUN Giresun Fen Lisesi120456,5993,53
ZONGULDAK / EREĞLİ İbrahim-Süheyla İzmirli Fen Lisesi90455,6913,64
MANİSA / SOMA Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi90455,1673,71
ŞANLIURFA / KARAKÖPRÜ Şanlıurfa Fen Lisesi180455,0633,72
HATAY / DÖRTYOL Dörtyol Fen Lisesi150454,9483,73
ADANA / KOZAN Kozan Fen Lisesi120454,93,74
KOCAELİ / GÖLCÜK Gölcük Fen Lisesi150454,6433,77
ANTALYA / AKSU Aksu Fen Lisesi150454,5853,78
İZMİR / TİRE Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi90454,2583,82
KÜTAHYA / TAVŞANLI Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi90454,1783,83
BURSA / OSMANGAZİ Ahmet Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi90454,1083,84
SAKARYA / ARİFİYE Necmettin Erbakan Fen Lisesi120454,043,85
MUĞLA / KÖYCEĞİZ Köyceğiz Fen Lisesi120453,9373,87
BALIKESİR / BANDIRMA Enerjisa Bandırma Fen Lisesi120453,9313,87
ISPARTA / GÖNEN Gönen Fen Lisesi90453,6813,89
AMASYA / MERZİFON Merzifon Fen Lisesi90453,6483,9
ERZURUM / YAKUTİYE Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Fen Lisesi120453,3973,94
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi90452,6644,03
BOLU Bolu Fen Lisesi120452,2294,1
İSTANBUL / PENDİK Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi120452,1074,11
BARTIN Hasan Sabri ÇAVUŞOĞLU Fen Lisesi90451,8934,14
MERSİN / AKDENİZ 75.Yıl Fen Lisesi150451,5784,18
YOZGAT Yozgat Şehitler Fen Lisesi120451,1694,24
ADANA / CEYHAN Eczacı Bahattin-Sevinç Erdinç Fen Lisesi120450,7494,29
KOCAELİ / KÖRFEZ Körfez Fen Lisesi150449,9964,39
İZMİR / BERGAMA Yusuf Kemalettin Perin Fen Lisesi90449,9394,4
KARAMAN Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi120449,5764,45
VAN / İPEKYOLU İpekyolu İMKB Fen Lisesi150449,4624,46
KONYA / EREĞLİ Ereğli Fen Lisesi120449,454,47
KÜTAHYA / GEDİZ Gediz Fen Lisesi90449,3014,48
MARDİN / ARTUKLU Mardin Fen Lisesi120449,2964,48
NİĞDE / BOR Bor Şehit Ramazan Konuş Fen Lisesi120449,234,49
KONYA / AKŞEHİR Akşehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi90449,1334,5
BİNGÖL Türkiye Büyük Millet Meclisi Vakfı Bingöl Fen Lisesi90449,054,52
SAKARYA / AKYAZI Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi120448,1444,63
İZMİR / ÖDEMİŞ Ödemiş Ayhan Kökmen Fen Lisesi90448,1144,64
BİLECİK / BOZÜYÜK Bozüyük Fen Lisesi60447,5664,72
K.MARAŞ / ELBİSTAN Elbistan İMKB Fen Lisesi120447,4484,73
ORDU / FATSA Fatsa Fen Lisesi120447,4484,73
İZMİR / MENEMEN Şehit Ahmet Özsoy Fen Lisesi120446,8394,82
KOCAELİ / DARICA Darıca Fen Lisesi120446,4264,87
SAMSUN / ÇARŞAMBA Çarşamba Fen Lisesi120446,2744,9
BALIKESİR / EDREMİT Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi120446,2174,9
ZONGULDAK Zonguldak Fen Lisesi120445,9764,94
İSTANBUL / ŞİLE Dr.Vasıf Topçu Fen Lisesi120445,8534,96
MERSİN / TARSUS Tarsus Şehit Halil Özdemir Fen Lisesi150444,5755,14
ANTALYA / KEMER / Göynük Fen LisesiANTALYA / KEMER / Göynük Fen Lisesi120444,5715,14
KOCAELİ / ÇAYIROVA 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi120444,1635,19
OSMANİYE / DÜZİÇİ Düziçi Fen Lisesi120444,0695,21
BURSA / KARACABEY Karacabey Ulviye Matlı Fen Lisesi90443,9645,23
ÇANAKKALE / BİGA Biga İÇDAŞ Fen Lisesi90443,6865,26
RİZE / GÜNEYSU Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi90443,4465,3
BİLECİK Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi90443,3925,3
MUĞLA / MİLAS Sebahattin Akyüz Fen Lisesi120443,2275,32
KIRIKKALE Osman Gazi Fen Lisesi120442,7495,39
SİİRT Siirt Türk Telekom Fen Lisesi120442,7365,39
TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi120442,6845,4
MANİSA / ALAŞEHİR Alaşehir Fen Lisesi90442,2725,46
KAYSERİ / DEVELİ Develi İMKB Fen Lisesi90442,2525,46
GİRESUN / KEŞAP Keşap Fen Lisesi90441,8485,53
KIRKLARELİ Kırklareli Fen Lisesi90440,9525,65
SİNOP Sinop Fen Lisesi90440,9055,66
TRABZON / BEŞİKDÜZÜ Beşikdüzü İMKB Fen Lisesi90440,7865,68
MALATYA / AKÇADAĞ Akçadağ Fatih Fen Lisesi120440,1885,77
ŞANLIURFA / HALİLİYE TOBB Fen Lisesi180440,0165,79
BURSA / M.KEMALPAŞA İbrahim Önal Fen Lisesi90439,7785,83
KONYA / BEYŞEHİR Fetullah Bayır Fen Lisesi90439,1935,92
KIRŞEHİR / KAMAN Kaman Fen Lisesi90438,1816,07
BİTLİS Hikmet Kiler Fen Lisesi90437,4566,19
ANTALYA / GAZİPAŞA Gazipaşa Fen Lisesi120437,4216,19
ANKARA / K.KAZAN Mustafa Hakan Güvençer Fen Lisesi150437,0176,25
KÜTAHYA / SİMAV Simav Fen Lisesi90436,7886,29
EDİRNE / KEŞAN Keşan Fen Lisesi60436,7466,29
ANTALYA / KUMLUCA Havva-Sedat Avcıoğlu Fen Lisesi120436,6586,3
NEVŞEHİR / ÜRGÜP Ürgüp Tesan Fen Lisesi90436,3686,35
MERSİN / ERDEMLİ Erdemli Borsa İstanbul Fen Lisesi150436,3176,36
VAN / TUŞBA Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi150436,2476,37
ÇANKIRI Çankırı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi120435,546,48
GAZİANTEP / NİZİP Nizip Fen Lisesi150435,4276,5
ÇANAKKALE / ÇAN Çan Fen Lisesi60435,2476,53
ANKARA / POLATLI Polatlı TOBB Fen Lisesi150435,0026,56
ORDU / ÜNYE Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi120434,8896,59
AMASYA / SULUOVA Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi90434,7846,6
GİRESUN / BULANCAK Bulancak Fen Lisesi90434,4416,65
KİLİS Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesi120434,36,68
MERSİN / SİLİFKE Silifke Fen Lisesi120434,0236,71
KONYA  Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi120433,6026,78
MUŞ Muş Fen Lisesi120433,3086,83
TOKAT / ZİLE Zile Fen Lisesi90432,7686,91
SAMSUN / TERME / Kozluk OMV Fen LisesiSAMSUN / TERME / Kozluk OMV Fen Lisesi120432,2397
TRABZON / VAKFIKEBİR Vakfıkebir Fen Lisesi90431,6997,08
ANKARA / ÇUBUK Meliha Hasanali Bostan Çubuk Fen Lisesi150431,1587,16
ISPARTA / YALVAÇ Yalvaç Fen Lisesi90431,0537,18
DENİZLİ / TAVAS Özay Gönlüm Fen Lisesi120430,5327,26
DENİZLİ / BABADAĞ Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi120430,4897,27
EDİRNE / UZUNKÖPRÜ TEV Orhan Çetin Fen Lisesi60429,6457,4
ÇANAKKALE / GELİBOLU Gelibolu Fen Lisesi60429,3437,45
YOZGAT Erdoğan Akdağ Fen Lisesi120428,8287,53
KAYSERİ / BÜNYAN Bünyan Fen Lisesi90428,2637,63
GAZİANTEP / İSLAHİYE Borsa İstanbul İslahiye Fen Lisesi150428,2087,64
ANKARA / ELMADAĞ Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi150427,5897,73
MARDİN / MİDYAT Midyat Fen Lisesi150427,2917,78
MERSİN / ANAMUR Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi120427,2267,79
DENİZLİ / ÇİVRİL Şevkiye Özel Fen Lisesi90427,1087,81
RİZE / ÇAYELİ Çayeli Fen Lisesi90426,3417,93
MARDİN / KIZILTEPE Kızıltepe Fen Lisesi90426,3377,94
ANTALYA / KAŞ Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi120426,2237,95
ANTALYA / KORKUTELİ Fatma Mehmet Cadıl Fen Lisesi120426,0977,98
ÇANAKKALE / AYVACIK Ayvacık Fen Lisesi90425,9388
BOLU / GEREDE Gerede Fen Lisesi90425,528,07
TRABZON / OF Solaklı Fen Lisesi90425,0698,15
SAMSUN / KAVAK Rıdvan Çelikel Fen Lisesi120423,8868,35
BİTLİS / TATVAN Tatvan Fen Lisesi90423,7528,37
TOKAT / ERBAA Yılmaz Kayalar Fen Lisesi90423,6978,38
AFYON / BOLVADİN Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi90423,5858,39
UŞAK / SİVASLI Dursun Yalım Fen Lisesi90423,5728,4
GİRESUN / GÖRELE Görele Nihat Gürel Fen Lisesi90422,8028,53
KARS Kars Fen Lisesi120422,6458,56
KONYA / ILGIN Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi90422,5388,58
K.MARAŞ / AFŞİN Afşin Fen Lisesi120421,9768,68
ADIYAMAN / GÖLBAŞI Gölbaşı Fen Lisesi120421,4518,77
BURDUR / GÖLHİSAR Gölhisar Fen Lisesi90421,3948,77
KAYSERİ / YEŞİLHİSAR Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi90421,2048,81
KAYSERİ / YAHYALI Mustafa Koyuncu Fen Lisesi90420,8048,88
AFYON / SANDIKLI Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi90420,7228,89
KARAMAN / ERMENEK Ermenek Uysal-Hasan Kalan Fen Lisesi90420,6478,91
VAN / ERCİŞ Erciş Fen Lisesi150420,4918,94
KASTAMONU / TAŞKÖPRÜ Taşköprü Fen Lisesi60420,0879,01
AFYON / DİNAR Dinar Fen Lisesi90419,8129,06
TOKAT / NİKSAR Niksar Prof. Dr. Mustafa Erol Turaçlı Fen Lisesi60419,5149,11
K.MARAŞ / GÖKSUN Göksun Fen Lisesi120419,5099,11
IĞDIR Haydar Aliyev Fen Lisesi120417,779,42
ANTALYA / ELMALI İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi120417,3959,48
ESKİŞEHİR / SİVRİHİSAR Sivrihisar Fahri Keskin Fen Lisesi90416,9669,56
ANKARA / KALECİK Mehmet Doğan Fen Lisesi120416,8039,58
TUNCELİ Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi60416,7249,6
GÜMÜŞHANE Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi90416,6099,62
MALATYA / ARAPGİR Kerem Aydınlar Fen Lisesi120416,299,67
AĞRI Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi120414,7949,94
RİZE / ARDEŞEN Ardeşen Şehit Ömer Halisdemir Fen Lisesi90414,38210,02
BURDUR / KARAMANLI Hakan Sevim Fen Lisesi60414,22410,05
KAYSERİ / TOMARZA  Tomarza Fen Lisesi90413,89610,11
Mevlüde-Ahmet Doğanay Fen LisesiMevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesi90412,3810,39
ZONGULDAK / ÇAYCUMA Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi90412,18810,43
ANKARA / BEYPAZARI Hatice-Cemil Ercan Fen Lisesi120411,97410,46
SAMSUN / HAVZA Havza Fen Lisesi120411,84210,49
ESKİŞEHİR / BEYLİKOVA Beylikova Fen Lisesi90411,67810,52
ZONGULDAK / DEVREK Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi90411,37410,57
ADIYAMAN / BESNİ Mehmet Akif Ersoy Fen Lisesi120411,37410,57
ŞANLIURFA / BİRECİK Türkan Halit Aykılıç Fen Lisesi120410,88810,67
ADIYAMAN / KAHTA Kahta Borsa İstanbul Fen Lisesi120410,79710,69
ISPARTA / ŞARKIKARAAĞAÇ Şarkikaraağaç Fen Lisesi90410,77610,69
ÇORUM / OSMANCIK Ömer Derindere Fen Lisesi60410,73110,7
TOKAT / TURHAL Turhal Şeker Fen Lisesi90409,97310,85
DİYARBAKIR / ERGANİ Ergani Fen Lisesi120409,95310,85
AKSARAY / ORTAKÖY Şehit Nurullah Sabırer Fen Lisesi90409,90410,86
ŞIRNAK / CİZRE Cizre Fen Lisesi120409,47910,94
K.MARAŞ / PAZARCIK Pazarcık Fen Lisesi90408,63611,1
SAMSUN / LADİK Akpınar Fen Lisesi120408,5611,12
MALATYA / DARENDE Mehmet Emin Ilıcak Fen Lisesi90407,84211,26
ANKARA / Ş.KOÇHİSAR Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi150407,72111,28
ARTVİN Artvin Fen Lisesi90407,5711,31
HATAY / REYHANLI Yahya Turan Fen Lisesi150407,31611,36
KASTAMONU / TOSYA Tosya Fen Lisesi60405,6511,71
BAYBURT Bayburt Fen Lisesi120405,63511,71
ÇORUM / SUNGURLU Sungurlu Fen Lisesi90405,21811,8
ERZURUM / OLTU Oltu Fen Lisesi90404,76611,88
ŞANLIURFA / SİVEREK Prof. Dr. Abdulkadir Karahan Fen Lisesi150404,18411,99
SAMSUN / VEZİRKÖPRÜ Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi120403,97512,04
SİVAS / ŞARKIŞLA İsmet Yılmaz Fen Lisesi90403,83312,06
RİZE / PAZAR Pazar Fen Lisesi90403,46112,14
ŞANLIURFA / VİRANŞEHİR Viranşehir Fen Lisesi120401,22912,61
SİNOP / BOYABAT Türk Telekom Fen Lisesi90400,54612,75
VAN / MURADİYE Muradiye Alpaslan Fen Lisesi150398,93413,08
ARTVİN / ARHAVİ Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi90398,81313,11
YOZGAT / YERKÖY Yerköy Şehit İdris Aydoğdu Fen Lisesi90397,9213,3
DİYARBAKIR / BİSMİL Bismil Fen Lisesi120396,67313,57
ÇORUM / ALACA Şehit Mehmet Kocakaya Fen Lisesi60395,52213,83
AĞRI / PATNOS Patnos Selahaddin Eyyubi Fen Lisesi120391,95114,63
ANKARA / GÜDÜL Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi90389,26715,24
DİYARBAKIR / ÇERMİK Çermik Fen Lisesi120389,03715,3
YOZGAT / AKDAĞMADENİ Kazım Karabekir Fen Lisesi90388,02515,54
ANKARA / NALLIHAN Bilal Güngör Fen Lisesi120387,35215,7
GİRESUN / Ş.KARAHİSAR Şebinkarahisar Fen Lisesi60387,20215,74
ORDU / AYBASTI Aybastı Fen Lisesi90386,77515,84
ARDAHAN Ardahan Rekabet Kurumu Fen Lisesi90386,66715,87
SİVAS / ZARA Zara Mehmet Habib Soluk Fen Lisesi90385,78316,07
ÇORUM / İSKİLİP Danışmend Fen Lisesi60385,07216,24
ŞIRNAK Şükrü Geliş Fen Lisesi120385,07216,24
TOKAT / REŞADİYE Reşadiye Borsa İstanbul Fen Lisesi90383,35616,65
SİVAS / SUŞEHRİ Suşehri Fen Lisesi90381,77617,03
ÇORUM / KARGI Kargı Fen Lisesi60378,01317,99
MUŞ / MALAZGİRT Şehit Arslan Kulaksız Fen Lisesi150377,40918,14
YOZGAT / Osman Durmaz Fen Lisesi90374,60318,89
ŞANLIURFA / SURUÇ Suruç Fen Lisesi150373,91919,08
ORDU / GÖLKÖY Gölköy Fen Lisesi90370,3320,06
ERZİNCAN / REFAHİYE Refahiye Fen Lisesi90369,58320,27
GÜMÜŞHANE / ŞİRAN Şiran Fen Lisesi90366,25221,19
KARS / KAĞIZMAN Kağızman Fen Lisesi90364,48121,69
ŞANLIURFA / CEYLANPINAR Ceylanpınar Fen Lisesi150363,18922,07
HAKKARİ Hakkari Fen Lisesi120362,48822,28

 

Fen Liseleri 2019-2020 LGS Yüzdelik Dilimleri

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.