Fen Liseleri 2019-2020 Yüzdelik Dilimleri

Fen Liseleri 2019-2020 Yüzdelik Dilimleri

15235
0

Fen liseleri 2019-2020 yüzdelik dilimleri,il il tüm fen liseleri yüzdelik dilimleri,istanbul,ankara,izmir fen liseleri 2019 -2020 yüzdelik dilimleri,fen liseleri yüzdelik dilimleri (En Düşük Puan-EDP) olarak verilmiştir.

 

Anadolu liseleri yüzdelik dilimleri

Fen liseleri yüzdelik dilimleri

Okul AdıKont.22 Temmuz 2019 Taban Puan22 Temmuz 2019 Yüzdelik Dilim
ANKARA / ÇANKAYA / Ankara Fen Lisesi120495,1050,09
İZMİR / BORNOVA / İzmir Fen Lisesi90494,570,11
İSTANBUL / KADIKÖY / İstanbul Atatürk Fen Lisesi150493,3970,2
İSTANBUL / FATİH / Çapa Fen Lisesi150492,3940,25
BURSA / NİLÜFER / Tofaş Fen Lisesi120489,6180,36
AYDIN / EFELER / Aydın Fen Lisesi90488,4440,44
ADANA / SEYHAN / Adana Fen Lisesi120487,9670,46
KAYSERİ / KOCASİNAN / Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi120487,9670,46
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ / Erbakır Fen Lisesi120486,8920,56
İZMİR / BUCA / Buca İnci-Özer Tırnaklı Fen Lisesi90486,7930,57
MERSİN / YENİŞEHİR / Eyüp Aygar Fen Lisesi120486,7930,57
KONYA / MERAM / Konya- Meram Fen Lisesi120485,3790,63
BURSA / NİLÜFER / Nilüfer İMKB Fen Lisesi120484,7220,68
ANTALYA / DÖŞEMEALTI / Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi120484,1870,72
ANKARA / PURSAKLAR / Ankara Pursaklar Fen Lisesi120483,710,75
MANİSA / YUNUSEMRE / Manisa Fen Lisesi90483,3690,78
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ / Yaşar Acar Fen Lisesi120482,6640,84
SAMSUN / ATAKUM / Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi120481,8970,91
KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi120481,7840,92
MALATYA / YEŞİLYURT / Malatya Fen Lisesi120481,3630,95
TRABZON / ORTAHİSAR / Trabzon Merkez Fen Lisesi120481,3630,95
KAYSERİ / KOCASİNAN / Sümer Fen Lisesi120480,4841,01
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI / Eskişehir Fatih Fen Lisesi120480,4261,02
DİYARBAKIR / YENİŞEHİR / Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi120480,1891,05
MERSİN / YENİŞEHİR / Yahya Akel Fen Lisesi120478,7571,17
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL / Vehbi Dinçerler Fen Lisesi150478,281,19
AYDIN / NAZİLLİ / Nazilli Fen Lisesi90477,8391,24
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ / AYDEM Fen lisesi150477,8251,24
İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE / Şehit Münir Alkan Fen Lisesi150477,2341,3
ADANA / SEYHAN / Seyhan İMKB Fen Lisesi120476,5431,35
BALIKESİR / KARESİ / Şehit Turgut Solak Fen Lisesi150476,0751,4
KONYA / KARATAY / Karatay Fen Lisesi120475,9331,41
OSMANİYE / MERKEZ / TOBB Osmaniye Fen Lisesi120475,9331,41
ANKARA / ÇANKAYA / Cumhuriyet Fen Lisesi150474,7591,53
MANİSA / TURGUTLU / Halil Kale Fen Lisesi90474,7171,55
TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA / Ebru Nayim Fen Lisesi120474,3371,58
SAMSUN / İLKADIM / Aziz Atik Fen Lisesi120473,8621,61
HATAY / ANTAKYA / Hatay Fen Lisesi150473,8221,62
KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi120473,5861,64
SAKARYA / ADAPAZARI / Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi120473,3451,66
TRABZON / YOMRA / Trabzon Yomra Fen Lisesi90472,8861,71
TOKAT / MERKEZ / Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi90472,6931,72
KIRŞEHİR / MERKEZ / Prof.Dr.İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi120472,6881,72
MALATYA / YEŞİLYURT / Malatya Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi120472,5691,76
ISPARTA / MERKEZ / Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi120471,6941,82
DENİZLİ / PAMUKKALE / Yaşar Kımıl Fen Lisesi150471,0371,89
KÜTAHYA / MERKEZ / Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi90471,0371,89
HATAY / İSKENDERUN / İskenderun Tosçelik Fen Lisesi150470,981,91
MANİSA / YUNUSEMRE / Manisa TOBB Bülent Koşmaz Fen Lisesi60470,8681,93
İSTANBUL / KARTAL / Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi150470,8611,93
ANKARA / ETİMESGUT / Özkent Akbilek Fen Lisesi150470,7631,93
ELAZIĞ / MERKEZ / Kaya Karakaya Fen Lisesi120470,2091,98
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş TOBB Fen Lisesi120470,0362,01
K.MARAŞ / ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş Fen Lisesi120469,5012,06
ÇORUM / MERKEZ / 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi90469,2822,08
MUĞLA / FETHİYE / Belediye Fen Lisesi90469,2822,08
AKSARAY / MERKEZ / Aksaray Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi90469,0892,09
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY / TOBB Fen Lisesi150468,9712,11
KONYA / SELÇUKLU / Selçuklu Fen Lisesi150468,3922,16
ANKARA / KEÇİÖREN / Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi180468,2092,19
ERZURUM / PALANDÖKEN / Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi120467,8022,22
ADIYAMAN / MERKEZ / Adıyaman Fen Lisesi120467,7932,23
MERSİN / TARSUS / Sesim Sarpkaya Fen Lisesi150467,2762,28
İSTANBUL / SİLİVRİ / Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi150467,2192,29
ANTALYA / MANAVGAT / Namık Karamancı Fen Lisesi120467,2012,29
TRABZON / AKÇAABAT / Akçaabat Fen Lisesi90467,2012,29
AFYON / MERKEZ / Süleyman Demirel Fen Lisesi150466,5622,35
ÇANAKKALE / MERKEZ / Çanakkale Fen Lisesi120466,1512,4
AMASYA / MERKEZ / Macit Zeren Fen Lisesi90465,7342,45
İSTANBUL / MALTEPE / Şehit İlhan Varank Fen Lisesi150465,6072,46
MUĞLA / MENTEŞE / Muğla 75.Yıl Fen Lisesi120464,5842,58
MANİSA / AKHİSAR / Macide-Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi90464,5662,58
İSTANBUL / ÜSKÜDAR / Validebağ Fen Lisesi150464,3762,6
SİVAS / MERKEZ / Sivas Fen lisesi150464,0892,63
NİĞDE / MERKEZ / Niğde Fen Lisesi120463,5812,69
İSTANBUL / BAĞCILAR / Prof. Dr. Necmettin Erbakan Fen Lisesi180463,262,73
KOCAELİ / GEBZE / Yücel Boru Fen Lisesi120463,2222,73
KIRIKKALE / MERKEZ / Kırıkkale Fen Lisesi120463,2032,73
DİYARBAKIR / BAĞLAR / İMKB Fen Lisesi120463,022,75
DİYARBAKIR / SUR / Vali Aydın Arslan Fen Lisesi120462,982,76
UŞAK / MERKEZ / Uşak Fen Lisesi150462,9672,76
BATMAN / MERKEZ / Batman Fen Lisesi120462,842,78
KASTAMONU / MERKEZ / Kastamonu Fen Lisesi90462,7832,78
KOCAELİ / İZMİT / Şehit Özcan Kan Fen Lisesi150462,5932,81
BURDUR / MERKEZ / Ercan Akın Fen Lisesi90461,8462,89
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL / Abdulkadir Konukoğlu Fen Lisesi150461,6092,92
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI / Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi120461,5522,93
ORDU / ALTINORDU / Ordu Fen Lisesi150461,3122,95
İSTANBUL / MALTEPE / Maltepe Fen Lisesi120461,2742,96
ANTALYA / ALANYA / Hüseyin Girenes Fen Lisesi120461,2642,96
SAKARYA / SERDİVAN / 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi120460,1573,09
İZMİR / ÇİĞLİ / Çiğli Fen Lisesi150460,0193,11
YALOVA / MERKEZ / Yalova-Termal Fen Lisesi90459,753,14
OSMANİYE / KADİRLİ / Şehit Muhammet Mustafa Karabörk Fen Lisesi120459,5983,16
SAMSUN / BAFRA / Bafra Fen Lisesi120459,4813,17
AYDIN / GERMENCİK / Ortaklar Fen Lisesi90458,9643,23
ANTALYA / KEPEZ / Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi150458,4873,29
ERZİNCAN / MERKEZ / Erzincan IMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi90458,4693,3
NEVŞEHİR / MERKEZ / Nevşehir H.Avni İncekara Fen Lisesi90458,353,31
AKSARAY / MERKEZ / Abdülhamid Han Fen Lisesi90458,0023,35
RİZE / MERKEZ / Rize Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi90457,9533,36
TEKİRDAĞ / ÇORLU / Çorlu İMKB Fen Lisesi120457,6263,4
ELAZIĞ / MERKEZ / Cemil Meriç Fen Lisesi120457,5873,41
BURSA / İNEGÖL / İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi120457,4793,42
DÜZCE / MERKEZ / Düzce Fen Lisesi90457,2863,45
BURDUR / BUCAK / Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi60457,2493,45
EDİRNE / MERKEZ / Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi90457,0123,47
KARABÜK / MERKEZ / Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi120456,9553,48
VAN / EDREMİT / Van Türk Telekom Fen Lisesi150456,8973,48
GİRESUN / MERKEZ / Giresun Fen Lisesi120456,5993,53
ZONGULDAK / EREĞLİ / İbrahim-Süheyla İzmirli Fen Lisesi90455,6913,64
MANİSA / SOMA / Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi90455,1673,71
ŞANLIURFA / KARAKÖPRÜ / Şanlıurfa Fen Lisesi180455,0633,72
HATAY / DÖRTYOL / Dörtyol Fen Lisesi150454,9483,73
ADANA / KOZAN / Kozan Fen Lisesi120454,93,74
KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi150454,6433,77
ANTALYA / AKSU / Aksu Fen Lisesi150454,5853,78
İZMİR / TİRE / Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi90454,2583,82
KÜTAHYA / TAVŞANLI / Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi90454,1783,83
BURSA / OSMANGAZİ / Ahmet Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi90454,1083,84
SAKARYA / ARİFİYE / Necmettin Erbakan Fen Lisesi120454,043,85
MUĞLA / KÖYCEĞİZ / Köyceğiz Fen Lisesi120453,9373,87
BALIKESİR / BANDIRMA / Enerjisa Bandırma Fen Lisesi120453,9313,87
ISPARTA / GÖNEN / Gönen Fen Lisesi90453,6813,89
AMASYA / MERZİFON / Merzifon Fen Lisesi90453,6483,9
ERZURUM / YAKUTİYE / Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Fen Lisesi120453,3973,94
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ / Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi90452,6644,03
BOLU / MERKEZ / Bolu Fen Lisesi120452,2294,1
İSTANBUL / PENDİK / Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi120452,1074,11
BARTIN / MERKEZ / Hasan Sabri ÇAVUŞOĞLU Fen Lisesi90451,8934,14
MERSİN / AKDENİZ / 75.Yıl Fen Lisesi150451,5784,18
YOZGAT / MERKEZ / Yozgat Şehitler Fen Lisesi120451,1694,24
ADANA / CEYHAN / Eczacı Bahattin-Sevinç Erdinç Fen Lisesi120450,7494,29
KOCAELİ / KÖRFEZ / Körfez Fen Lisesi150449,9964,39
İZMİR / BERGAMA / Yusuf Kemalettin Perin Fen Lisesi90449,9394,4
KARAMAN / MERKEZ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi120449,5764,45
VAN / İPEKYOLU / İpekyolu İMKB Fen Lisesi150449,4624,46
KONYA / EREĞLİ / Ereğli Fen Lisesi120449,454,47
KÜTAHYA / GEDİZ / Gediz Fen Lisesi90449,3014,48
MARDİN / ARTUKLU / Mardin Fen Lisesi120449,2964,48
NİĞDE / BOR / Bor Şehit Ramazan Konuş Fen Lisesi120449,234,49
KONYA / AKŞEHİR / Akşehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi90449,1334,5
BİNGÖL / MERKEZ / Türkiye Büyük Millet Meclisi Vakfı Bingöl Fen Lisesi90449,054,52
SAKARYA / AKYAZI / Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi120448,1444,63
İZMİR / ÖDEMİŞ / Ödemiş Ayhan Kökmen Fen Lisesi90448,1144,64
BİLECİK / BOZÜYÜK / Bozüyük Fen Lisesi60447,5664,72
K.MARAŞ / ELBİSTAN / Elbistan İMKB Fen Lisesi120447,4484,73
ORDU / FATSA / Fatsa Fen Lisesi120447,4484,73
İZMİR / MENEMEN / Şehit Ahmet Özsoy Fen Lisesi120446,8394,82
KOCAELİ / DARICA / Darıca Fen Lisesi120446,4264,87
SAMSUN / ÇARŞAMBA / Çarşamba Fen Lisesi120446,2744,9
BALIKESİR / EDREMİT / Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi120446,2174,9
ZONGULDAK / MERKEZ / Zonguldak Fen Lisesi120445,9764,94
İSTANBUL / ŞİLE / Dr.Vasıf Topçu Fen Lisesi120445,8534,96
MERSİN / TARSUS / Tarsus Şehit Halil Özdemir Fen Lisesi150444,5755,14
ANTALYA / KEMER / Göynük Fen Lisesi120444,5715,14
KOCAELİ / ÇAYIROVA / 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi120444,1635,19
OSMANİYE / DÜZİÇİ / Düziçi Fen Lisesi120444,0695,21
BURSA / KARACABEY / Karacabey Ulviye Matlı Fen Lisesi90443,9645,23
ÇANAKKALE / BİGA / Biga İÇDAŞ Fen Lisesi90443,6865,26
RİZE / GÜNEYSU / Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi90443,4465,3
BİLECİK / MERKEZ / Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi90443,3925,3
MUĞLA / MİLAS / Sebahattin Akyüz Fen Lisesi120443,2275,32
KIRIKKALE / MERKEZ / Osman Gazi Fen Lisesi120442,7495,39
SİİRT / MERKEZ / Siirt Türk Telekom Fen Lisesi120442,7365,39
TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY / Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi120442,6845,4
MANİSA / ALAŞEHİR / Alaşehir Fen Lisesi90442,2725,46
KAYSERİ / DEVELİ / Develi İMKB Fen Lisesi90442,2525,46
GİRESUN / KEŞAP / Keşap Fen Lisesi90441,8485,53
KIRKLARELİ / MERKEZ / Kırklareli Fen Lisesi90440,9525,65
SİNOP / MERKEZ / Sinop Fen Lisesi90440,9055,66
TRABZON / BEŞİKDÜZÜ / Beşikdüzü İMKB Fen Lisesi90440,7865,68
MALATYA / AKÇADAĞ / Akçadağ Fatih Fen Lisesi120440,1885,77
ŞANLIURFA / HALİLİYE / TOBB Fen Lisesi180440,0165,79
BURSA / M.KEMALPAŞA / İbrahim Önal Fen Lisesi90439,7785,83
KONYA / BEYŞEHİR / Fetullah Bayır Fen Lisesi90439,1935,92
KIRŞEHİR / KAMAN / Kaman Fen Lisesi90438,1816,07
BİTLİS / MERKEZ / Hikmet Kiler Fen Lisesi90437,4566,19
ANTALYA / GAZİPAŞA / Gazipaşa Fen Lisesi120437,4216,19
ANKARA / KAHRAMANKAZAN / Mustafa Hakan Güvençer Fen Lisesi150437,0176,25
KÜTAHYA / SİMAV / Simav Fen Lisesi90436,7886,29
EDİRNE / KEŞAN / Keşan Fen Lisesi60436,7466,29
ANTALYA / KUMLUCA / Havva-Sedat Avcıoğlu Fen Lisesi120436,6586,3
NEVŞEHİR / ÜRGÜP / Ürgüp Tesan Fen Lisesi90436,3686,35
MERSİN / ERDEMLİ / Erdemli Borsa İstanbul Fen Lisesi150436,3176,36
VAN / TUŞBA / Tuşba Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi150436,2476,37
ÇANKIRI / MERKEZ / Çankırı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi120435,546,48
GAZİANTEP / NİZİP / Nizip Fen Lisesi150435,4276,5
ÇANAKKALE / ÇAN / Çan Fen Lisesi60435,2476,53
ANKARA / POLATLI / Polatlı TOBB Fen Lisesi150435,0026,56
ORDU / ÜNYE / Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi120434,8896,59
AMASYA / SULUOVA / Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi90434,7846,6
GİRESUN / BULANCAK / Bulancak Fen Lisesi90434,4416,65
KİLİS / MERKEZ / Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesi120434,36,68
MERSİN / SİLİFKE / Silifke Fen Lisesi120434,0236,71
KONYA / SEYDİŞEHİR / Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi120433,6026,78
MUŞ / MERKEZ / Muş Fen Lisesi120433,3086,83
TOKAT / ZİLE / Zile Fen Lisesi90432,7686,91
SAMSUN / TERME / Kozluk OMV Fen Lisesi120432,2397
TRABZON / VAKFIKEBİR / Vakfıkebir Fen Lisesi90431,6997,08
ANKARA / ÇUBUK / Meliha Hasanali Bostan Çubuk Fen Lisesi150431,1587,16
ISPARTA / YALVAÇ / Yalvaç Fen Lisesi90431,0537,18
DENİZLİ / TAVAS / Özay Gönlüm Fen Lisesi120430,5327,26
DENİZLİ / BABADAĞ / Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi120430,4897,27
EDİRNE / UZUNKÖPRÜ / TEV Orhan Çetin Fen Lisesi60429,6457,4
ÇANAKKALE / GELİBOLU / Gelibolu Fen Lisesi60429,3437,45
YOZGAT / MERKEZ / Erdoğan Akdağ Fen Lisesi120428,8287,53
KAYSERİ / BÜNYAN / Bünyan Fen Lisesi90428,2637,63
GAZİANTEP / İSLAHİYE / Borsa İstanbul İslahiye Fen Lisesi150428,2087,64
ANKARA / ELMADAĞ / Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi150427,5897,73
MARDİN / MİDYAT / Midyat Fen Lisesi150427,2917,78
MERSİN / ANAMUR / Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi120427,2267,79
DENİZLİ / ÇİVRİL / Şevkiye Özel Fen Lisesi90427,1087,81
RİZE / ÇAYELİ / Çayeli Fen Lisesi90426,3417,93
MARDİN / KIZILTEPE / Kızıltepe Fen Lisesi90426,3377,94
ANTALYA / KAŞ / Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi120426,2237,95
ANTALYA / KORKUTELİ / Fatma Mehmet Cadıl Fen Lisesi120426,0977,98
ÇANAKKALE / AYVACIK / Ayvacık Fen Lisesi90425,9388
BOLU / GEREDE / Gerede Fen Lisesi90425,528,07
TRABZON / OF / Solaklı Fen Lisesi90425,0698,15
SAMSUN / KAVAK / Rıdvan Çelikel Fen Lisesi120423,8868,35
BİTLİS / TATVAN / Tatvan Fen Lisesi90423,7528,37
TOKAT / ERBAA / Yılmaz Kayalar Fen Lisesi90423,6978,38
AFYONKARAHİSAR / BOLVADİN / Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi90423,5858,39
UŞAK / SİVASLI / Dursun Yalım Fen Lisesi90423,5728,4
GİRESUN / GÖRELE / Görele Nihat Gürel Fen Lisesi90422,8028,53
KARS / MERKEZ / Kars Fen Lisesi120422,6458,56
KONYA / ILGIN / Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi90422,5388,58
KAHRAMANMARAŞ / AFŞİN / Afşin Fen Lisesi120421,9768,68
ADIYAMAN / GÖLBAŞI / Gölbaşı Fen Lisesi120421,4518,77
BURDUR / GÖLHİSAR / Gölhisar Fen Lisesi90421,3948,77
KAYSERİ / YEŞİLHİSAR / Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi90421,2048,81
KAYSERİ / YAHYALI / Mustafa Koyuncu Fen Lisesi90420,8048,88
AFYONKARAHİSAR / SANDIKLI / Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi90420,7228,89
KARAMAN / ERMENEK / Ermenek Uysal-Hasan Kalan Fen Lisesi90420,6478,91
VAN / ERCİŞ / Erciş Fen Lisesi150420,4918,94
KASTAMONU / TAŞKÖPRÜ / Taşköprü Fen Lisesi60420,0879,01
AFYONKARAHİSAR / DİNAR / Dinar Fen Lisesi90419,8129,06
TOKAT / NİKSAR / Niksar Prof. Dr. Mustafa Erol Turaçlı Fen Lisesi60419,5149,11
KAHRAMANMARAŞ / GÖKSUN / Göksun Fen Lisesi120419,5099,11
IĞDIR / MERKEZ / Haydar Aliyev Fen Lisesi120417,779,42
ANTALYA / ELMALI / İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi120417,3959,48
ESKİŞEHİR / SİVRİHİSAR / Sivrihisar Fahri Keskin Fen Lisesi90416,9669,56
ANKARA / KALECİK / Mehmet Doğan Fen Lisesi120416,8039,58
TUNCELİ / MERKEZ / Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi60416,7249,6
GÜMÜŞHANE / MERKEZ / Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi90416,6099,62
MALATYA / ARAPGİR / Kerem Aydınlar Fen Lisesi120416,299,67
AĞRI / MERKEZ / Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi120414,7949,94
RİZE / ARDEŞEN / Ardeşen Şehit Ömer Halisdemir Fen Lisesi90414,38210,02
BURDUR / KARAMANLI / Hakan Sevim Fen Lisesi60414,22410,05
KAYSERİ / TOMARZA / Tomarza Fen Lisesi90413,89610,11
YOZGAT / SORGUN / Mevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesi90412,3810,39
ZONGULDAK / ÇAYCUMA / Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi90412,18810,43
ANKARA / BEYPAZARI / Hatice-Cemil Ercan Fen Lisesi120411,97410,46
SAMSUN / HAVZA / Havza Fen Lisesi120411,84210,49
ESKİŞEHİR / BEYLİKOVA / Beylikova Fen Lisesi90411,67810,52
ZONGULDAK / DEVREK / Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi90411,37410,57
ADIYAMAN / BESNİ / Mehmet Akif Ersoy Fen Lisesi120411,37410,57
ŞANLIURFA / BİRECİK / Türkan Halit Aykılıç Fen Lisesi120410,88810,67
ADIYAMAN / KAHTA / Kahta Borsa İstanbul Fen Lisesi120410,79710,69
ISPARTA / ŞARKIKARAAĞAÇ / Şarkikaraağaç Fen Lisesi90410,77610,69
ÇORUM / OSMANCIK / Ömer Derindere Fen Lisesi60410,73110,7
TOKAT / TURHAL / Turhal Şeker Fen Lisesi90409,97310,85
DİYARBAKIR / ERGANİ / Ergani Fen Lisesi120409,95310,85
AKSARAY / ORTAKÖY / Şehit Nurullah Sabırer Fen Lisesi90409,90410,86
ŞIRNAK / CİZRE / Cizre Fen Lisesi120409,47910,94
KAHRAMANMARAŞ / PAZARCIK / Pazarcık Fen Lisesi90408,63611,1
SAMSUN / LADİK / Akpınar Fen Lisesi120408,5611,12
MALATYA / DARENDE / Mehmet Emin Ilıcak Fen Lisesi90407,84211,26
ANKARA / ŞEREFLİKOÇHİSAR / Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi150407,72111,28
ARTVİN / MERKEZ / Artvin Fen Lisesi90407,5711,31
HATAY / REYHANLI / Yahya Turan Fen Lisesi150407,31611,36
KASTAMONU / TOSYA / Tosya Fen Lisesi60405,6511,71
BAYBURT / MERKEZ / Bayburt Fen Lisesi120405,63511,71
ÇORUM / SUNGURLU / Sungurlu Fen Lisesi90405,21811,8
ERZURUM / OLTU / Oltu Fen Lisesi90404,76611,88
ŞANLIURFA / SİVEREK / Prof. Dr. Abdulkadir Karahan Fen Lisesi150404,18411,99
SAMSUN / VEZİRKÖPRÜ / Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi120403,97512,04
SİVAS / ŞARKIŞLA / İsmet Yılmaz Fen Lisesi90403,83312,06
RİZE / PAZAR / Pazar Fen Lisesi90403,46112,14
ŞANLIURFA / VİRANŞEHİR / Viranşehir Fen Lisesi120401,22912,61
SİNOP / BOYABAT / Türk Telekom Fen Lisesi90400,54612,75
VAN / MURADİYE / Muradiye Alpaslan Fen Lisesi150398,93413,08
ARTVİN / ARHAVİ / Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi90398,81313,11
YOZGAT / YERKÖY / Yerköy Şehit İdris Aydoğdu Fen Lisesi90397,9213,3
DİYARBAKIR / BİSMİL / Bismil Fen Lisesi120396,67313,57
ÇORUM / ALACA / Şehit Mehmet Kocakaya Fen Lisesi60395,52213,83
AĞRI / PATNOS / Patnos Selahaddin Eyyubi Fen Lisesi120391,95114,63
ANKARA / GÜDÜL / Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi90389,26715,24
DİYARBAKIR / ÇERMİK / Çermik Fen Lisesi120389,03715,3
YOZGAT / AKDAĞMADENİ / Kazım Karabekir Fen Lisesi90388,02515,54
ANKARA / NALLIHAN / Bilal Güngör Fen Lisesi120387,35215,7
GİRESUN / ŞEBİNKARAHİSAR / Şebinkarahisar Fen Lisesi60387,20215,74
ORDU / AYBASTI / Aybastı Fen Lisesi90386,77515,84
ARDAHAN / MERKEZ / Ardahan Rekabet Kurumu Fen Lisesi90386,66715,87
SİVAS / ZARA / Zara Mehmet Habib Soluk Fen Lisesi90385,78316,07
ÇORUM / İSKİLİP / Danışmend Fen Lisesi60385,07216,24
ŞIRNAK / MERKEZ / Şükrü Geliş Fen Lisesi120385,07216,24
TOKAT / REŞADİYE / Reşadiye Borsa İstanbul Fen Lisesi90383,35616,65
SİVAS / SUŞEHRİ / Suşehri Fen Lisesi90381,77617,03
ÇORUM / KARGI / Kargı Fen Lisesi60378,01317,99
MUŞ / MALAZGİRT / Şehit Arslan Kulaksız Fen Lisesi150377,40918,14
YOZGAT / ÇEKEREK / Osman Durmaz Fen Lisesi90374,60318,89
ŞANLIURFA / SURUÇ / Suruç Fen Lisesi150373,91919,08
ORDU / GÖLKÖY / Gölköy Fen Lisesi90370,3320,06
ERZİNCAN / REFAHİYE / Refahiye Fen Lisesi90369,58320,27
GÜMÜŞHANE / ŞİRAN / Şiran Fen Lisesi90366,25221,19
KARS / KAĞIZMAN / Kağızman Fen Lisesi90364,48121,69
ŞANLIURFA / CEYLANPINAR / Ceylanpınar Fen Lisesi150363,18922,07
HAKKARİ / MERKEZ / Hakkari Fen Lisesi120362,48822,28

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.