Ana sayfa Yurtdışı Eğitim Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Yapan Şirketler

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Yapan Şirketler

3409
0

DESK Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık :Au pair, Work & Travel,Dil Okulu Gçmenlik,Yaz Okulu,Kültür Programları Konusunda Danışmanlık Yapan Şirketin Adres ve Telefon Bilgileri .

Web : Desk Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Çağrı Merkezi: 0212 444 0 219
Fax: 0212 225 10 40

Halaskargazi Cad. No:366/2 Şişli-İST

Londra İrtibat Merkezi: +44 20 7100 5615

NewYork İrtibat Merkezi: +1 212 202 66 72

Dünya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık

İstanbul Merkez ve Los Angeles,New York ve Londra irtibatlarıyla,öğrencilerinin eğitimleri süresince gittikleri,ülkelerde hiçbir sorun yaşamadan,yurtdışı seyahatlerini en verimli şekilde değerlendirmelerini sağlamak temel ilkesiyle WORK & TRAVEL,Yabancı Dil Eğitimi,Üniversite Eğitimi,Yüksek Lisans Programları,Mesleki Sertifika Kursları,Staj Programları alanlarında hizmet sunmaktadır.

Web : Dünya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık
İstiklal Cad. Küçük parmakkapı sok. No:4/16(Mc.Donald’s binası en üst kat)
Beyoğlu-TAKSİM İstanbul-TÜRKİYE

Tel :+90 212 244 92 33İdealist Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı eğitim ; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Güney Afrika, Malta, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya’da Dil Okulları ( İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca dil eğitimi ), Yaz Okulları, Mesleki Programlar, TOEFL – IELTS – Cambridge Sınav Hazırlık Kursları, Sertifika – Diploma Programları ile Ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren şirketin Adres ve Telefon Bilgileri .

Web : İdealist Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Söğütlüçeşme caddesi rasime uzlar iş merkezi  no:86/11 kat:4 34714
kadıköy -İstanbul

Tel :0.216.345 66 99 0.533.959 66 99

Elit Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Elit Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrenci ve aupairlerine geniş bir perspektifte hizmet veriyor.

Yurtdışı Eğitim ile ilgili başvuran kişileri program ve kurslar hakkında bilgilendiriyor amaç ve hedeflerine uygun ülke ve kurs seçimi konusunda yardımcı oluyor, başvuru yapacak öğrencilere kayıtlarının yapılması yanında, konaklama, sağlık sigortası, havaalanı transfer ve uçak rezervasyonlarının da gerçekleştirilmesi hizmetleri arasındadır. Başvuru sonrasında vize aşamasında da öğrenci ve aupairlerine danışmanlık yapıyor. Vize başvurusu için gerekli  evrakların hazırlanması ve vize başvurusunun yapılması hakkında ayrıntılı olarak bilgi sunuyor ve tüm işlemlerini takip ediyor.

Web : Elit Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Altıyol Onur İşhanı Kat 6, No. 609 Kadıköy – İstanbul

Tel :0216 330 42 31

ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

ELT Yurtdışı Eğitim Hizmetleri, 2000 yılında kurulmuş olan Ankara kökenli bir akademik danışmanlık şirketidir.

Geçtiğimiz yıllarda İstanbul ve İzmir şubelerinin de faaliyete geçmesiyle ulusal çapta hizmet vermeye başlayan ELT, yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında Türkiye’nin en büyük ve prestijli kuruluşları arasında yer almaktadır.ELT nin önerdiği programlar bu tecrübe ve ilkelerle belirlenmekte, Türkiye öğrencisinin imkan ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenle seçilmektedir.ELT, İngiltere ve ABD başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda üniversite, kolej ve dil okulunun resmi temsilciğini başarı ile yürütmekte, her yıl yüzlerce öğrencinin yurtdışında eğitim almasında ve kariyerlerini oluşturmasında kilit rol oynamaktadır.

Web : ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İnönü Caddesi No:41 , Gümüşsuyu , Beyoğlu.   ( Almanya Konsolosluğu Karşısı)
Tel :0.212. 243 2535Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

GLOBAL YURT DISI EGITIM” 1989 yılından itibaren bugüne kadar binlerce öğrenciye özveriyle ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir.

GLOBAL YURT DIŞI EĞİTİM ” hizmet alanları ;Vize ,Konsolosluk randevularının ayarlanması, Gerekli tüm yazışmaların yapılması,uygun uçak biletinin araştırılması ve temin edilmesi , Havaalanı transferlerinizin ayarlanması,Sağlık sigortanızın yapılması ,Özel kampanya – seminer ve fuar programları hakkında bilgi akışının sağlanması, olarak sıralanabilir. Programları : Çocuk ve Gençler için Tatil Programları ,Her yaş ve meslekten kişiye uygun Dil-Mesleki Dil programları ,İş adamlarına yönelik “Executive” Programlar ,Üniversite -Kolej Sertifika Programları ,Staj programları ,Lisans – Yüksek Lisans Hazırlık Programları ve yerleştirme

Web : Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Dörtyüzlüçeşme Sokak Güneş Apt. No:2/2 Barbaros Bulvarı Beşiktaş – İstanbul
Tel     :(0 212 ) 227  0  227

Advance Yurtdışı Eğitim;

Advance Yurtdışı Eğitim 2003 yılında Malta merkezli olarak kurulmuştur. 2005 Ekim ayına kadar Genel Müdürlüğü Malta’da bulunan Advance Yurtdışı Eğitim, 2005 Ekim ayında merkezini İstanbul ofisine taşımıştır.

Kasım 2006 tarihinden itibaren de Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İnegöl,Çanakkale, Adana, Manisa, Denizli, Eskişehir ve Mersin illerinde faaliyet göstermektedir. Malta merkezli kurulmasından dolayı, Malta ve Malta’da eğitim konusunda uzman kadro ile faaliyetlerine başlayan Advance Yurtdışı Eğitim, 01.Ocak.2006 tarihinden itibaren portföyüne İngiltere, Amerika, Kanada ve bir çok ülkeden 200 den fazla  dil okullarını da bünyesine eklemiştir.

Advance olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli ,hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile 2003 yılından bu yana yüzlerce öğrencinin yurtdışında eğitim görmesinde ilk basamak olmuştur.

Advance Yurtdışı Eğitim, uzman ve deneyimli personeli ile, ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik ve özel anlaşmalı uçak biletlerinden,eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Advance Yurtdışı Eğitim,uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan Advance Yurtdışı Eğitim, bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

WEB: http://www.advanceyed.com

Adres: İstiklal Caddesi No 47 Emhen Han Kat 3 Taksim Beyoğlu İstanbul Tel: 90 212 249 04 06

EF Yurtdışı Dil Eğitimi

EF, 1965 yılından bu yana 16 farklı ülkede, 40’ı aşkın şehirde, kendine ait dil okulları ve öğrenim metodlarıyla yabancı dil kursları sunmaktadır.

Bu diller arasında İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Çince bulunur. Öğrencilerine vize başvurusundan konaklama seçeneklerine ve yurtdışındaki serbest zaman aktivitelerinin ayarlanmasına kadar her türlü konuda rehberlik sağlamayan EF’in programları arasında: Yoğun, Genel, Temel dil kursları ve İş İngilizcesi Kursları, Cambridge ESOL, TOEFL, IELTS ve diğer dillerdeki DELF, DALF, DELE gibi resmi dil sınavlarına hazırlık programları, 6 ya da 9 ay süreli Yurtdışı Akademik Yıl programları , Moda, Uluslararası İlişkiler, Medya ve Sanat gibi çeşitli sektörlere yönelik yabancı dil bilgisini geliştirmeye yönelik Master English programları, yurtdışında dil eğitimi ve çalışma deneyimini birleştirmek için Staj ve Gönüllü Çalışma programları, yurtdışında önde gelen üniversitelere kabul edilmek için EF University Foundation Year, EF Pre-Masters ve EF Pre-MBA programları bulunmaktadır.

Web: EF Yurtdışı Dil Eğitimi

İnönü Cad. No:11/2  Gümüşsuyu/Taksim- İstanbul

Tel: (0212) 292 34 55GOWEST YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

GoWest Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Yurtdışında Eğitim almak isteyen öğrencilere, bütçe ve beklentilerine uygun profesyonel ve güvenilir bir hizmet vermeyi ve öğrencilerin en doğru tercihleri yapmalarını amaçlayan bir kuruluştur.

Başta Amerika, İngiltere, Kanada, Malta, Avustralya ve Polonya olmak üzere akredite olmuş ve en çok tercih edilen yurtdışı Dil Okulları, Yaz Okulları, Üniversite-Master, Sertifika-Diploma Programları ve Yurtdışında Lise konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

GoWet Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, öğrencilere aşağıdaki konularda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
• Uygun ülke ve okul seçimi
• Seçilen ülke ve program hakkında bilgi verilmesi,
• Gerekli başvuruların ve yazışmalarının yapılması,
• Konaklama ayarlanması,
• Vize randevusunun alınması ve gerekli tüm vize işlemlerinin yapılması,
• Uygun uçak bileti alınması konusunda yardım,
• Talep edilmesi halinde hava alanı karşılamasının ayarlanması,
• Program öncesinde ve süresince danışmanlık hizmetini.

GoWest Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Kıbrıs Şehitleri Cad. No:26 Hacer Dağüstü Apt. Kat:3 D:6 Alsancak / İzmir

  1. +90 232 422 50 52
  2. info@gowest.com.tr

W: www.gowest.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.